"Na co se ptáš"5

21. ledna 2011 v 17:20 | *Siky* |  RPS
Mám za sebou (bez sebemenšího přehánění) nejtěžší týden tohoto pololetí, jsem totálně vyštávená, utahaná a hotová, ale hlavně štastná, že tu hrůzu máme konečně za sebou. *-* 
A teď půjdu spinkat. Dobrého a dlouhého spánku se mi už od nedělní noci v podstatě nedostalo. Takže si zatím co se já odeberu na zasloužený odpočinek můžete přečíst nový díl a já se vrátím a oběhnu vás večer... v noci... xD

Na obrázcích tentokráte Ichi (už jsem říkala, že má pro jeho úsměv normální úchylku? xD) a Tsubasa a Ichi. :3


Část pátá

My se teď v příběhu vrátíme k hodně zmatenému Nagimu. Stále cítil, jak ho Hikaru přikryl, a jak hebké měl rty, když ho políbil. Hikaru. Proč něco takového dělal? Snad mě opravdu…
... nemiluje? Děsil se Nagi. Ano, děsil. Samozřejmě si všiml, jak se Hikaru chová k němu a jak jinak k ostatním. Tušil, že pro něj má jeho kolega slabost. Avšak doufal, že netuší dobře. Choval se k Hikimu pěkně, až otcovsky, protože mu nikdy nemohl dát to, po čem touží. Pokud tedy Hikaru opravdu toužil po Nagiho lásce.
Kruci, to je tak zmatený cit, ta láska.
Proč se lidi zamilovávají do těch, kteří jsou zamilovaní do někoho úplně jiného? A proč se city nedají ovládat? Proč si člověk nemůže sám vybrat, do koho se zamiluje?
Nejhorší (nebo nejlepší?) na tom všem je, že Nagi svou jednostrannou lásku k Shoovi nebral nějak moc depresivně. Byl vděčný za každou minutu strávenou s ním, i když to všechno byly chvíle dvou dobrých přátel a nic víc. Celkem dost ho zajímalo, jestli o jeho lásce Sho ví. Těžko. Podle Shoova chování o tom, že je do něj Nagi blázen, neměl ani páru.
"Já mu to asi fakt řeknu," konstatoval Nagi.
,,Víš… moc pro mě znamenáš. Nechceš se mnou chodit?"
,,Ne, jinak... Vím, že miluješ Hikarua, ale… dáš mi i přesto šanci, udělat tě šťastným?"
,,Blbost!"
,,Sho… miluju tě...
A ještě k tomu si kecám sám pro sebe. Kdyby mě někdo poslouchal, musel by si ťukat na čelo. Paráda," ukončil sarkasticky svůj malý samopovídací proslov. Evidentně bylo načase změnit prostředí. Vždy, když byl dlouho na nějakém místě připomínajícím Shoa - a že mu studio, ve kterém se natáčela většina jejich "žhavých chvilek", Sho-kuna rozhodně připomínalo - dostával se do fází, kdy uvažoval o úplně irelevantních věcech. Radši se vydal domů. Tam si napustil plnou vanu horké vody, do které se položil a než stihla vychladnout, zase myslel na Shoa. A v ten okamžik přesně věděl, jak stráví dnešní večer. Koukáním na svou tajnou DVD sbírku. Kdyby se Sho dozvěděl, že Nagi dost pravidelně sleduje všechna videa ve kterých hrál, určitě by s ním už nepromluvil. A kdyby se to dozvěděli kluci, do smrti by si z něj dělali legraci. Proto, ale hlavně protože to Nagimu bylo trapné, to muselo zůstat tajemstvím.
S načervenalou tvářičkou vytáhl céděčko se zlatým nápisem NAGI*SHO 2nd Commemoration. Oba díly tohoto filmu měl nejradši. Byl to jen on a Sho… a právě v tom druhém spolu šli na rande. To sice bylo hrané a jen jako, ovšem ten stříbrný náhrdelník, který tehdy od Shoa dostal a který byl totožný se Shoovým náramkem, už hraný nebyl. Opravdu to nečekal. Ale velmi ho to potěšilo, i když to Sho zřejmě udělal jen protože je tak hodný. A možná taky trochu protože by se to mohlo líbit divákům... Nagi rychle zahnal všechny myšlenky, zadal chtěnou kapitolu a upnul se jen na video.
Pokud někdo touží po krátkém shrnutí, bylo půl sedmé a Nagi sledoval televizi, Sho stál v dlouhé řadě u pokladny supermarketu, Hikaru tvrdě spal, Shun ležel na gauči s hlavou položenou Kaiovi na klíně, Ichi byl pořád u Terua kde hráli počítačové hry a Tsubasa seděl potmě na posteli a trochu zdeptaně čekal na Ichiho. Zdeptaní byli (více nebo méně) skoro všichni, kromě Kaie a Shuna, kteří právě zažehnali chmurnější období ve svém vztahu, takže pro ně najednou bylo vše růžové a Ichiho s Teruem, kteří jsou lehkovážní od už povahy a když jsou spolu tak dvojnásob. Nikdo to Ichimu nemohl zazlívat. Jak jen mohl tušit, že na něj Tsubasa s omluvou na jazyku a sebevýčitkou na srdci doma čeká?
"Zaboč!" Houkl Teru. Ichi to však nestihl včas a jejich vůz narazil rychlostí 190 km/h do benzínové pumpy. Auto vzplálo rychle se šířícím ohněm a po pár vteřinách nastal ohlušující výbuch. Na monitoru se ukázal velký nápis GAME OVER a Ichi poraženecky mlaskl.
,,500 bodů dolů," konstatoval Teru zklamaně.
,,Jo, přesně těch, které jsi před chvílí tak horko těžko nahrál. To můžeme zabalit, závodní hry mi prostě nikdy nepůjdou," usmál se Ichi.
,,Ale šly by, kdybys schválně a s chutí nevrážel do věcí," zasmál se Teru.
,,Pravda," rozesmál se Ichi.
,,Nemáš hlad? Je už dost hodin…"
,,Kolik?" Zbystřil Ichi. Pořád měl na paměti Tsubasu.
,,Bude sedm."
,,Tolik? Asi bych už měl jít."
,,Proč? Kvůli němu?"
,,Teru, on má jméno," opravil ho Ichi mírně.
,,Já vím, promiň, promiň," usmál se Teru smířlivě. Ichi pokýval hlavou, že se nic neděje a omluvu přijímá. Uvázal si kolem krku šálu s batikovaným motivem, černou tašku si přehodil přes rameno a Teru viditelně posmutněl. U dveří mu podal bundu a zamračeně sledoval, jak se do ní Ichi obléká.
,,Děkuju. Skoro se mi ani nechce domů," přiznal Ichi.
,,Musíme se scházet častěji. Stav se kdykoliv budeš chtít."
,,Tak jo. Ale ty taky."
,,Radši ne. Mám z tvého anděla strážného tak trochu hrůzu," ošil se Teru.
,,Né, proč?"
,,Nikdy sis nevšiml Tsubasova výrazu, když s někým jsi?" Protáhl ironicky obličej.
,,Máš na mysli ten výraz *šáhni na Ichi-kuna a zabiju tě*?"
,,Bereš to nějak moc humorně," zabručel Teru s úsměvem na rtech.
,,Tak mám brečet?" Uchechtl se Ichi. Ještě si chvíli povídali a pak už Ichi opravdu musel jít. V půlce cesty potkal igelitovýma taškama ověšeného Shoa.
,,Čekáš krach všech obchodů nebo jen chystáš oslavu?"
,,Ani jedno, prostě mám hlad."
,,Tohle všechno sníš?"
,,Já toho sním," zašklebil se Sho.
,,Budeš tlustej," popichoval mladého pornoherce Ichi.
,,Ty drzoune malej! Že já si tě přehnu přez koleno," vyhrožoval Sho se zadržovaným smíchem. Ichi na něj drze vyplázl jazyk a rychle odklusal. Sho se zasmál tak hlasitě, až se na něj otočilo několik chodců a pokračoval ve své pomalé chůzi.

,,Jsem doma!" Zavolal Ichi ode dveří. Tsubasa vyskočil, jako kdyby dostal žihadlo a nahrnul se ke dveřím, kde Ichi tak trochu zápasil se zipem u svých kožených bot.
,,Ahoj," usmál se na Tsubasu zářivě.
,,Víš, kolik už je hodin? A kde a s kým jsi vůbec byl?" Vyhrkl Tsubasa místo pozdravu. Jakmile to vyřkl, litoval toho. Takhle to vůbec nemělo být.
,,Nech mě se aspoň vyzout. Tak. Promiň, ale byl jsem u Teru-chana a trochu jsme se zakecali. Jedl jsi? Mám něco udělat?" Aniž by čekal na odpověď, zamířil do kuchyně. Ale v tom ho zezadu chytily dvě pevné paže.
,,Omlouvám se Ichi," zašeptal mu Tsubasa do ucha.
,,Za co?"
,,Však víš…"
,,Ale mně to nevadí. Kdyby mi vadilo, co děláš a jak se chováš, poznal bys to. Jen bys ke mě mohl být upřímný a povědět mi konečně, co to s tebou je. Protože já ti vůbec nerozumím."
,,To… nemůžu," řekl Tsubasa sklesle.
,,No tak aspoň pojď na tu večeři," vzdal to Ichi na oko. Však on to z Tsubasy dostane. Ještě dneska, usmál se pro sebe.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Airu Airu | Web | 21. ledna 2011 v 18:34 | Reagovat

Wooow - nádherná povídka ♥

Jinak děkuju moc, samozřejmě spřátelím moc ráda a hned jsem si tě přidala ;-)

Bože ty fotky !!!! Ahhh ti jsou tak krásní ♥♥  Tsubasa z Tsubasa no Kakera ?  I love it !!!!

2 Aru (bývalá Rumi) Aru (bývalá Rumi) | 21. ledna 2011 v 22:40 | Reagovat

Drahá, tak tento týden ti nezávidím....pro mě byl nejhorší naopak minulý. To jsem musela makat, abych ty známky co nejlépe podala do 18. a myslím, že se mi to povedlo *-*
Tak snad tvoje snažení taky bylo k čemu, přeji hodně štěstí na den vysvědčení *-*
A vidíš, já tě ke všemu chtěla už otravovat, kdy za tebou budu moci přijet, naneštěstí mi došlo, že teď na to není vhodná chvíle otravovat tě, když toho máš tak hodně.
A dobře se vyspi zlatíčko xD

A k povídce....jako přečtené to je, ale kdybych to tu měla okomentovat, rovnou by se to rovnalo celé této kapitole xD
Ale nejvíce mě asi pobavil Ichi se Shoem, prej krach obchodů xDD
A nebo sladce ukončená kapitola s Tsubasou a Ichim...mi Tsubasa připomíná mého dědu xD taky mě tak buzeruje xDD
Ale hodně pěkné, myslím tu konečnou větu, přivádí napětí xD
Mimoto Nagiho tajnosti nemíním rozebírat, jen se potichu směju jako blázen xD ...celkově se mi Nagi v tomto díle líbil, ta jeho samomluva byla dokonalá xD

No a opět závidím rychlost...eto...no nejsem zrovna typ na psaní povídek xD
Chtivost povolání spisovatele mě jaksi obešla a už ji ani nehodlám doháňet, ale píšu píšu, jen jako hlemýžď xD

3 *Siky* *Siky* | Web | 22. ledna 2011 v 15:10 | Reagovat

[2]: Opravdu? Já jsem si zrovinka v pondělí (nebo to možná byla neděle večer xD) povzdechla, že už jsme se dlouho neviděly a mohlo by se s tím něco udělat. Ale tento týden se to fakt nedalo... ovšem teď už mám klídeček (a hroznou chuť tě zase vidět :3) takže něco by se domluvit dalo... *-*
Tohle mi sice jde psát celkem rychle ale upřímně, ani nevím jak. xD
Ano, krach obchodů... ani nevím, jak mě to napadlo, bylo to úplně spontální... a kde je Sho, tam je sranda, tak to prostě je. Ježííííš, že dědu... xD
Mimoto, mě se Nagi celkově líbí vždy a všude. xDD

To nevadí že píšeš pomalu, hlavně že píšeš a moc hezky... a věř, že kdybych chtěla teď psát nějakou novou povídku nebo jednu z těch moc rozepsaných, nepůjde mi to.

4 Monika Monika | E-mail | Web | 22. ledna 2011 v 17:03 | Reagovat

Je u mě VGS. :-)

5 Aru (bývalá Rumi) Aru (bývalá Rumi) | 22. ledna 2011 v 18:34 | Reagovat

[3]: Vážně? No pokud by ti a tvojí mamce nevadilo, třeba by to šlo příští víkend *-*
Ono dědouš se mě už ptal, kdy si hodlám zbalit kufr a vypadnout někde, ať pořád nesedím doma xD
Takže balit kufr si rozhodně nebudu, ale mám pocit, že dědouš říkal, že kdybych chtěla, zavezl by mě k vám v pátek už k večeru nějak a přijel by si pro mě až v neděli, tak nevím no xD
Ale to jsou zatím jenom informace dopředu. Ono se musím ještě ujistit, jestli by to šlo tedy příští víkend a především záleží na tobě *-*

Jo, to do toho psaní musí být člověk fakt zažraný xD zrovna nedávno mě zase napadlo jedno téma, já si ho pěkně za celou jednu noc celý dějově proběhla v hlavě s tou mou extra fantazií (ano, dokáži si v hlavě představit všechno možný obrazově i s otevřenýma očima *-*, taková výhoda aspoň, nejlépe se uplatňuje ve škole při nudných předmětech xDD) a teď už se mi to nechce ani začínat xD

6 *Siky* *Siky* | Web | 23. ledna 2011 v 23:04 | Reagovat

[5]: Uaaa, Sho, ani jsem si netroufala před tím doufat, že by to mohlo být takhle brzy... to je úžasná zpráva, že ti to děda dovolí a hodil by tě k nám. A na celý víkend... páni, to je skvělé. Musím se samozřejmě optat maminy (kéž by to záleželo jen na ně, to bys pak u nás mohla být v jednom kuse xD) ale nevidím žádný důvod, proč by neměla souhlasit... doufám. Musí souhlasit. Jinak použiju donucovací prostředky. xD
Ale vážně, bylo by to skvělé... jaj, těším se, moc moc. :)

Tak to je dost kruté... když si člověk nějaký příběh vymyslí, a pak mu nejde napsat... nepamatuju se, že by se mi to někdy stalo, ale musí to být fakt dost hrozné. Copak to byl za nápad, smím-li vědět? Ano, jsem hrozně zvědavá... xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama